Recent News

1 day ago
Ogerta Manastirliu

I prita sot teksa ktheheshin nga shkolla fëmijët e qendrës “Shkej”. Deri dje, ishin në situatë rruge dhe në vështirësi ekstreme. Sara më tregoi se sot kishte marrë 10👏🏼 Kjo ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 days ago
Photos from SHKEJ's post

Sot ne Diten Nderkombetare te Femijeve, Qendra Komunitare Eden u vizitua nga Ministrja e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale znj. Ogerta Manastirliu. Se bashku me femijet e Qendres znj.Ministre gatoi ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
VT

Everyone needs to watch this

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 weeks ago
Summer camp Gijnar (Elbasan, Albania, 2017) Skhej, Colibrì

Të dashur miq, stafi i SHKEJ, gjen momentin t’iu përcjellë falënderime të sinqerta për pjesëmarrjen tuaj në aktivitetin e ditës së shtunë, në kuadër të promovimit të vlerave njerzore ... See more

Summer camp Gijnar 2017 -Skhej, Colibrì . Albania

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 weeks ago

“Pikëz – Goccia”

4 Nëntor 2017, Ora 19:00
Qendra kulturore Tulla - Rruga Medar Shtylla, Tiranë
HYRJA 300 Lek*

“The world is your” – Ekspozitë fotografike - Pino Maiorano
... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 months ago
Kampi Veror 2017

Pafund lumturi në pak minuta…
Ky ishte Kampi veror 2017 organizuar nga SHKEJ, traditë suksesi që çdo vit i dhuron fëmijëve eksperienca të mrekullueshme 🙂
A lot of happiness in a few ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
4 months ago
Photos from SHKEJ's post

Diskutim vlerash, qellimi te perbashket dhe perspekive nepermjet terapise se artit ne Qendren Eden.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
4 months ago
Milingona

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
4 months ago
Photos from SHKEJ's post

Lojrat verore vazhdojne 😃🤣🤣

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
4 months ago
Photos from SHKEJ's post

Vera vazhdon e bashkë me të dhe argëtimi në lojërat verore 😍

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 1 of 4 »